facebook box

Sprawdź dostępność domeny

.pl 19zł

.eu 14zł

.org.pl 18zł

.biz.pl 18zł

.com.pl 18zł

1. Najlepszy stosunek ceny do jakości usług. W naszej firmie przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości i stabilności usług. Oferowane przez nas serwery zawierają spory pakiet dodatków, które stawiają przed użytownikiem ogrom możliwości. Sugerowane przez nas ceny są dobrane tak, aby nie nadwyrężały Twojego portfela.

2. Przejrzystość i prostota. Usługi hostingowe nie są tylko dla informatyków - dlatego dokładamy starań, aby udostępniać najlepsze narzędzia do ich łatwej obsługi. Dzięki dostępnym 24/7 i stale rozwijanym narzędzią nawet mniej zaangażowani użytkownicy z łatwością "wyklikają" nową skrzynkę pocztową czy podpięcie nowej domeny.

3. Pomoc w kazdy dzień roboczy. Pomoc techniczna docenić można dopiero, gdy jest ona potrzebna. Z naszym zespołem możesz skontaktować się telefonicznie w każdy dzień roboczy. Indywidualnie traktujemy każdego użytkownika, oferujemy szybką i przyjazną pomoc, a nawet przypomnimy o aktualizacji wygasających usług.

4. Szeroka oferta. Oferujemy rozwiązania zarówno dla użytkowników potrzebujących niewielkiej strony/wizytówki lub kilku kont pocztowych, jak i firm zainteresowanych usługą pod wymagające projekty.

5. Liczny i zaangażowany zespół. Nasi ludzie każdego dnia dokładają starań, aby nie tylko usługi internetowe funkcjonowały na jak najwyższym poziomie, ale też obsługa techniczna, handlowa czy finansowa. Nie ma obawy, że będziesz uzależniony od dyspozycji jednej czy dwóch osób. Kilkudziesięcioosobowy zespół ludzi z pasją to jeden z największych atutów.

6. Na podsumowanie. W biznesie tak jak w życiu, liczy się przede wszystkim to, z jakim partnerem zwiąże się swój los i komu powierzy to, co najważniejsze.
Podobnie jak w życiu tak i w biznesie - stabilność, zaufanie i szacunek są podstawą do wszelkich działań.