facebook box
New! New! New!

BigBlueButton to internetowy system wideokonferencji, który umożliwia w czasie rzeczywistym udostępnianie dźwięku, obrazu z kamery, filmów wideo, prezentacji, tablicy czy ekranu własnego komputera.

Ze względu na obecnie panującą pandemię COVID-19 udostępniamy Państwu zupełnie za darmo narzędzie BigBlueButton do prowadzenia lekcji w trybie zdalnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do korzystania i udostępniania narzędzia. Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej i założyć konto. Wszystkie funkcje działają bez żadnych limitów i ograniczeń. W przypadku pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu pod adresem info@omnicore.pl.

 


Jeżeli chcesz jeszcze bardziej usprawnić komunikację pomiędzy nauczycielem, a uczniem przyda Ci się własne Moodle! Zobacz demo tutaj http://moodle-demo.omnicore.pl. Taką stronę stworzysz w kilka minut dzięki Click&Go w naszym hostingu. Moodle bardzo łatwo połączysz z naszym BigBlueButton! Masz pytania? Chętnie pomożemy info@omnicore.pl.


Wideo: pokaż się innym! Udostępniaj obraz z kamery, pokaż swój pulpit, rysuj po tablicy albo wyświetlaj prezentacje. To zależy od Ciebie, co pokażesz swoim słuchaczom.

Audio: daj się usłyszeć! Korzystaj z wysokiej jakości dźwięku o niskim opóźnieniu.

Tablica: kreda to już przeszłość! Rysuj, zapisuj, zmazuj i znowu rysuj - wytłumacz graficznie co masz na myśli.

Prezentacje: powerpoint! Udostępniaj prezentacje, omawiaj je slajd po slajdzie.

Udostępnianie pulpitu: pokaż, co robisz! Udostępnij widok z aplikacji lub przeglądarki.

Czat: każdy ma głos! Prowadź ze słuchaczami dyskusję, niech się wypowiedzą na czacie.