facebook box

Sprawdź dostępność domeny

.pl 19zł

.eu 14zł

.org.pl 18zł

.biz.pl 18zł

.com.pl 18zł

Poczta Omnicore to nowoczesna i szybka skrzynka e-mail. Stwórz swoje konto w domenie omnicore.pl lub własnej. Każda skrzynka posiada aż 100 GB miejsca na Twoje wiadomości oraz pozwala na przesłanie załącznika o pojemności do 2 GB. Zapomnij o reklamach i wiadomościach z ofertami. U nas tego nie ma! Możesz aktywować swoją pocztę w domenie *@omnicore.pl lub własnej!

Poczta Omnicore to dokładnie ta sama poczta, którą otrzymujesz razem z naszym hostingiem. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, więcej skrzynek lub po prostu chcesz płacić mniej - jedynie za pocztę to ta oferta jest dla Ciebie!


Dopasuj wygląd skrzynki pocztowej do swojego stylu. Wybierz jedną z wielu kolorowych skórek lub wgraj własne tło!
Nasze serwery pocztowe zabezpieczone są certyfikatami SSL/TLS. Kopia zapasowa wszystkich danych wykonywana jest codziennie. Nad bezpieczeństwem czuwa antywirus ClamAV, a o brak spamu dba system SpamAssasin. Możesz spać spokojnie!
Zsynchronizuj wszystkie kontakty z dyskiem Omnidrive. Korzystaj z pełnej synchronizacji dysku Omnidrive z naszą pocztą. Wszystkie istotne dane masz zawsze pod ręką na każdym urządzeniu. Wysyłaj i pobieraj załączniki prosto z chmury. Dysk Omnidrive aktywuj za darmo na naszej stronie.
Połącz swoją skrzynkę z kontem Facebook i loguj się jednym kliknięciem. Nie musisz pamiętać loginu i hasła. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia w każdej chwili możesz włączyć autoryzację dwustopniową z użyciem Twojego smartfona.
Poczta mobilna, czyli Twoja poczta zawsze pod ręką. Lekki interfejs przystosowany dla urządzeń mobilnych pomoże Ci w wygodnym dostępie do poczty z każdego urządzenia oraz zaoszczędzi Twój pakiet danych.