facebook box

Sprawdź dostępność domeny

.pl 19zł

.eu 14zł

.org.pl 18zł

.biz.pl 18zł

.com.pl 18zł

Nie masz konta?

Dane dostępowe
Język konta:
Login (ciąg liter i liczb) *:
E-mail*:
Powtórz E-mail*:
Hasło*:
Powtórz hasło*:
Dane identyfikacyjne zamawiającego
Status prawny*:
Osoba fizyczna:
Firma:
Nazwa firmy*:
Imię*:
Nazwisko*:
NIP *:
PESEL *:
REGON*:
Dane adresowe
Ulica*:
Kod pocztowy*:
-
Nr domu * / mieszkania:
/
Miasto*:
Dane kontaktowe
Imię*:
Nazwisko*:
Nr telefonu*:
Nr fax:
Stanowisko::
Akceptacja warunków serwisu

Zakładając konto oznajmiasz, że zapoznałeś się z regulaminem i zdajesz sobie sprawę z tego, że jego naruszenie doprowadzi do zablokowania lub usunięcia Twojego konta.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Omnicore z siedzibą w Warszawie danych dotyczących korzystania przeze mnie z serwisów, usług i funkcjonalności świadczonych przez Omnicore oraz jej kontrahentów w celach statystycznych i marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Omnicore z siedzibą w Warszawie.
Omnicore z siedzibą w Warszawie informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Regulacja (EU) numer 2016/679 RODO, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usuwania lub ograniczenia ich przetwarzania.
Omnicore z siedzibą w Warszawie informuje, że Państwa dane przechowywane są w zabezpieczonej bazie danych bez dostępu z poza sieci zamkniętej Omnicore. Ponadto Omnicore informuje, że w celach sprzedażowych lub rozliczeniowych Państwa dane przechowywane są również w bazie danych IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu wpisaną do KRS pod numerem 0000281947 oraz w bazie danych Consulting Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wpisaną do KRS pod numerem 0000472592. W obydwu przypadkach danymi zarządza Omnicore.
*
Pole obowiązkowe.
Przepisz kod z obrazka i zarejestruj

Jeżeli masz problem z rejestracją skontaktuj się z nami info@omnicore.pl