facebook box
New! New! New!

Omnidrive to nasz dysk sieciowy oparty na oprogramowaniu Nextcloud dzięki, któremu w prosty sposób możesz umożliwić innym użytkownikom wyświetlanie lub pobieranie wybranych plików, a także wspólną pracę nad nimi. Nie musisz już wysyłać tych materiałów w załączniku do e-maila. Na dobry początek jako klient Omnicore dostajesz bezpłatnie 20 GB miejsca na Twoje dane w Omnidrive. Możesz przechowywać zdjęcia, dokumenty, projekty, rysunki, nagrania, filmy – wszystko co zechcesz.Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki?


Click&Sync


Klient na komputer Aplikacja Android Aplikacja iOS

Zadzwoń do znajomych bezpośrednio z Omnidrive! Nasz dysk jest w pełni zintegrowany z platformą Spreed.ME. Spreed.ME to osobisty komunikator online z funkcją wirtualnych pokoi. Spreed.ME zapewnia realne bezpieczeństwo danych typu end-to-end z 256-bitowym szyfrowaniem AES.


Zsynschronizuj się! Pliki możesz wyświetlić na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Gdziekolwiek się wybierzesz, pliki zawsze będą pod ręką.


Twórz i pracuj wspólnie z innymi. Udostępniaj dokumenty i pliki, opracowuj arkusze kalkulacyjne i błyskawicznie twórz prezentacje bezpośrednio w aplikacjach LibreOffice.


Bezpiecznie przechowuj swoje hasła i inne poufne dane w aplikacji KeeWeb na dysku Omnidrive. Aplikacja obsługuje pliki .kdbx, a więc jest to alternatywa dla znanej aplikacji KeePass. Połączenie jest w pełni szyfrowane, a Twoje dane są zakodowane.