facebook box

Sprawdź dostępność domeny

.pl 19zł

.eu 14zł

.org.pl 18zł

.biz.pl 18zł

.com.pl 18zł


Omnidrive to nasz dysk sieciowy oparty na oprogramowaniu Nextcloud dzięki, któremu w prosty sposób możesz umożliwić innym użytkownikom wyświetlanie lub pobieranie wybranych plików, a także wspólną pracę nad nimi. Nie musisz już wysyłać tych materiałów w załączniku do e-maila. Na dobry początek jako klient Omnicore dostajesz bezpłatnie 20 GB miejsca na Twoje dane w Omnidrive. Możesz przechowywać zdjęcia, dokumenty, projekty, rysunki, nagrania, filmy – wszystko co zechcesz.Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki?


Click&Sync

Zadzwoń do znajomych bezpośrednio z Omnidrive! Nasz dysk jest w pełni zintegrowany z naszą platformą BigBlueButton. BigBlueButton to nasza platforma do wsparcia eLearningu, która pozwala na połączenia audio oraz video.


Zsynschronizuj się! Pliki możesz wyświetlić na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Gdziekolwiek się wybierzesz, pliki zawsze będą pod ręką.


Twórz i pracuj wspólnie z innymi. Udostępniaj dokumenty i pliki, opracowuj arkusze kalkulacyjne i błyskawicznie twórz prezentacje bezpośrednio w aplikacjach LibreOffice.


Bezpiecznie przechowuj swoje hasła i inne poufne dane w aplikacji KeeWeb na dysku Omnidrive. Aplikacja obsługuje pliki .kdbx, a więc jest to alternatywa dla znanej aplikacji KeePass. Połączenie jest w pełni szyfrowane, a Twoje dane są zakodowane.